Top veidi, kā iegūt vairāk cilvēku, lai redzētu juridisko CV Robert Half juridisko

Ja juridisku CV neizmanto pareizo atslēgvārdi — vairākkārt — daži cilvēki to redzēs. Atsāk iegūt skatīts, pamatojoties uz ko vairākas reizes attiecīgās atslēgas frāzes parādās. Piemēram, ja juridiskā firma meklē advokātu New York City area, darba klāja, kaut gan tur ir tūkstošiem kandidātu spējas, firma var redzēt tikai top 50 līdz 100. Tas arī notiek, kad darba devēji meklē savu ļoti savu ATS par likumu atsāk.

Juridisku CV, ko iegūt apskatīt ir tie, kuriem būtībā visvairāk atslēgas frāzes. Daudzi cilvēki nespēj pietiekami atslēgvārdiem pievienot savu CV — Tātad, ja jūs wrote savas, tā maksā, lai pārbaudītu frekvenci un galvenās frāzes vietā pirms grāmatošanas atsākt. Tā ir arī laba ideja izmantot vairākus nosacījumus, kas attiecas uz dažādu juridisko darbu, kas jums patīk. Katrs darba devējs izmanto dažādus vārdus, pat par līdzīga veida tiesību aktiem darbi. Tātad, slēpt savu bāzi, jūs vēlaties nāk ar katru identisku aprakstu, kas jums varētu.

Piemēram, ja jūs meklējat tiesvedības jomā likumīgas nodarbinātības, talantu darba devējiem noteikti meklēs par “tiesvedība”, tāpēc šis vārds var atkārtot 5-10 reizes. Bet jūs arī vēlaties iestarpināt citi noteikumi, kas darba devējiem ir nosliece uz Pievienot: “aizsardzība”, “uzkrājumu”, “Norēķini”, “sarunas”, “analīze”, “izmeklēšanas” un tā tālāk.