Ikmēneša darba ziņojums: San Francisco bezdarbs nemainīgs Robert pusi

Robert Half Senior rajona priekšsēdētājs Sharon Black piezīmes “neapstrīdams fakts, ka San Francisco bezdarba līmenis ir aizsargāt stabilā nenozīmē, ka darba devēji rajonā joprojām nebūs jāsaskaras pieredzējusi talantu konkurenti.” Viņa aicina vadītājus uz perona līdz nomas sistēma, un mudina viņus ir akūti apzinās šķēršļiem, piemēram, papildu spriedzi esošajiem darbiniekiem. “Pati pēdējā lieta, ko jūs vēlaties ir jūsu pašreizējā personāla justies pārslogotas un underappreciated. Tas varētu novest pie viņiem, sākot savu darba meklēšana.

“Black liecina darba devējus pieteikties regulāri ar savu komandu būt pārliecināti, ka viņu darba slodze ir veicams”. Ja jūsu personāls ir sajūta saspiest, uzskatu, ka, izmantojot pagaidu personāla risinājumus, veicot personāla atlases veidā. “Black arī konsultē vadītājus pievērst uzmanību touting priekšrocības savu uzņēmumu, jo īpaši tādēļ, ka šodienas top kandidātiem saņem vairākus piedāvājumus. Melna vadītājiem var iegūt konkurētspējas priekšrocības, veicot vai algas pieraksti, reaģējot uz tirgus tendencēm. Turklāt pabalstu pieteikumos jāiekļauj perks kas veicinātu darba dzīves līdzsvaru.

“Reklamēt jūsu uzņēmuma tradīcijas, darbinieku uzmanību programmas vai oficiālā attīstības iespējas, kā sākotnējā pusēs” Black saka. “Daudzi no šodienas top kandidātiem tie tikpat kā algas vērtība.