E-komercija

Komerciālo projektu izstrādāšana un realicācija uz WEB-servera pamata Interneta vidē

Internets arvien vairāk zaudē savu pirmatnējo informatīvo nozīmi, kļūstot par vislielāko un perspektīvāko tirdzniecības laukumu ekonomikas vēsturē. Interneta komercializācija iet pilnā sparā un agri vai vēlu viss bizness iegūs prefiksu „e-„.
Tāpēc jau tagad daudzi uzskata par nepareizu nošķirt biznesu un e-biznesu. Tomēr pazīstamo speciālistu daļa biznesa modeļa funkcionēšanas būtīskas atšķirības un uzņēmuma sistēmu prioritātes dēļ, kur droši vien galvenā vieta pieder transporta un finansu loģistikai, uzskata par pieļaujamu un pat par pareizu izskatīt šos jēdzienus atsevišķi.

Biznesa plānošana Interneta vidē ir svarīgākais posms, no kura realizācijas pareizības ir atkarīgs itin viss. Šis process pieprasa vairāk piepūļu, nekā tradicionāla biznesa plānošana un prasa arī papildus profesionālās zināšanas.

Kompānijā “Datartis” ir speciālisti, kas varēs pareizi novērtēt Jūsu ideju, noskaidrot tās potenciālu un sagatavot biznesa projektu. Vissvarīgākais ir tas, ka mēs spēsim Jums palīdzēt realizēt šo plānu saskaņā ar aprēķiniem.

Vispārinātā un vienkāršotā veidā šis process izskatas šādi:

1. Mērķu noteikšana
2. Tirgus analīze
3. Plānošana
4. Likumdošanas bāzes stāvokļa novērtējums
5. Sākuma WEB-servera realizācija
6. Mārketinga stratēģija
7. Projekta menedžments
8. Loģistikas sistēmas izstrādāšana
9. Finanšu plāns
10. Servera atbalsts un tā pilnveidošana
11. Projekta efektivitātes novērtējums